• Oferta

• OFERTA SZKOŁY

• Nasza szkoła jest szkołą podstawową z oddziałem przedszkolnym (tzw. „zerówką”).
          Obowiązkowe zajęcia rozpoczynają się o godz. 7.45, a kończą najpóźniej o 1505.
          Jest dobrze wyposażona biblioteka szkolna wraz z czytelnią, która pełni rolę „centrum medialnego”, będąc wyposażoną w bardzo dobry sprzęt audiowizualny oraz 5 komputerów z dostępem do Internetu.
          Duża i dobrze wyposażona sala gimnastyczna umożliwia rozwój fizyczny naszych uczniów.
          Sala multimedialna i sala komputerowa oraz dostosowane programy umożliwiają kontakt z nowoczesną technologią i Internetem.
          Każde dziecko objęte jest opieką stomatologa i pielęgniarki.
          W godzinach 645 - 1600 może również uczestniczyć w zajęciach świetlicowych oraz zjeść smaczny obiad w stołówce szkolnej.
          Efektywnej nauce sprzyjają dobrze wyposażone i pięknie wyglądające klasopracownie.
          Atmosfera panująca między nauczycielem i uczniem sprawia, że wszyscy czują się swobodnie, bezpiecznie i dobrze.
          O tym, że szkoła pracuje bardzo dobrze świadczą wysokie wyniki z zewnętrznego sprawdzianu po szkole podstawowej oraz postawa naszych absolwentów, których wiedza ceniona jest w bartoszyckich gimnazjach.
          Szkoła nasza „żyje” do późnych godzin popołudniowych oferując uczniom różne zajęcia pozalekcyjne w postaci kół zainteresowań.